Bolesti zad

29.06.2016 13:26

Mladá žena, která ke mě přišla na doporučení mé klientky, měla tak velké bolesti zad, že jsem pro ní byla poslední možnost.

Sice tomu moc nevěřila, ale přesto přišla. Vyprávěla mi, že brala injekce na bolesti, chodila na rehabilitace, nic jí nepomohlo, bolesti měla pořád. 

Mám pro klienty velkou pyramidu, kam je uložím a nechám je tam 30 minut. Přitom poslouchají meditační hudbu, ta je zklidní a uvolní. Pyramidální energie vyhledá místo, které zapřičiňují bolest, a tam posílá vibrace shodné se zdravým orgánem. Po tu dobu může klientka pociťovat mravenčení, tlak, teplo a někdy i bolest, to proto, že energie na tomto místě "pracuje" a snaží bolest zmírnit nebo ji zcela odstranit. Někdy stačí jedna terapie, jako této klientce, ale někdy je potřeba terapii opakovat.

Této klientce po jediné terapii bolest zad zcela ustoupila. Mladá žena, když vyšla z pyramidy měla na tváři úsměv a prohlásila, že kdyby to nezažila na vlastní kůži, tak by tomu nevěřila. Odcházela šťastná, že bolest zmizela a už jsem jí vícekrát neviděla. Pro mě to je známka, že se jí daří dobře.

 

—————

Zpět