Vliv geopatogenních zón na naše zdraví

30.06.2016 12:36

Mám několik příběhů s geopatogenními zónami, které velice ovlivňovaly lidem  zdraví a spánek. Mám kamarádku, u které uklízela paní, která jakmile si sedla doma k televizi, tak okamžitě usnula. Napadlo mě, že bude mít pohovku v místě, kde má GPZ, která jí škodí a bere jí energii. Navrhla jsem jí, že zjistím, jestli má v bytě GPZ. Měřením jsem zjistila, že v místě, kde má paní pohovku má i tuto škodlivou zónu, která pokrývá polovinu obývacího pokoje, jinde v bytě jsem tyto zóny nenašla. Odstranit tyto škodlivé zóny umí kuželová pyramidy o průměru 16 cm. Trvale jsem umístila dvě tyto pyramidky na místo, kde se tato zóna vyskytovala a místo bylo opět čisté. 

Manžel byl večer překvapený, že u televize už neusínala.

Další zkušenost s GPZ. Moje příbuzná si koupila s manželem nový byt, udělali v něm nákladnou rekonstrukci, a když bylo hotovo a mohli se konečně nastěhovat, tak zjistili, že v ložnici nemohou spát. Její manžel věděl, čemu se věnuji, ale vůbec tomu nevěřil, což chápu, né každý věří. Pokud nemáte žádné osobní zkušenosti s něčím, na co se nedá sáhnout nebo to vidět, tak tomu nevěří. Protože byl nešťastný z toho, že nemůže spát, tak svou ženu požádal, abych k nim přišla a pomohla jim zjistit, proč nemohou spát. Když jsem přišla mezi dveře do ložnice, tak jsem ani nepotřebovala virgule na to, abych změřila, jestli tam jsou nějaké škodlivé energie. Prostě jsem to cítila, někdy virgule ani nepotřebuji, v těchto prostorech kde je GPZ se mi udělá nevolno a prchám pryč. Opět jsem do ložnice umístila dvě 16 cm pyramidky a prostor byl čistý. Manžel byl nesmírně spokojený a spal jako malé mimino. Jak jednoduché.

Další příběhy o GPZ mám spoustu, v podstatě se opakují a dodám, že GPZ narušují spánek. Doporučuji klientům, kteří špatně spí, aby si trvale umístili malou 11 cm nebo 16 cm pyramidku pod postel, pod 4 čakru (oblast prsou). Mám s tím velmi dobré zkušenosti.

—————

Zpět