Pyramida pomáhá i našim zvířecím miláčkům

30.06.2016 13:33

Mám malého pejska schitzu jménem Kačenka. Přestala mi jíst, což u mého psa je neobvyklé, zbaští všechno, co jí proběhne před čumákem, to byl pro mě signál, že se něco děje. Bydlím v Litvínově, ale žádný veterinář nezjistil co jí je, jenom do ní cpali antibiotika. Nakonec mi byl doporučen veterinář v Žatci, okamžitě jsem tam jela, a bylo za 5 minut dvanáct. Doktor jí zjistil zvětšenou slezinu, která musela okamžitě ven, jinak by praskla a pes by uhynul.

Operace dopadla dobře a Kačenka se rychle zotavovala také díky pyramidě, do které jsem jí dávala každý den. Za 8 dní zase běhala a baštila jako dřív. Zpětně jsem se dozvěděla, že její matka uhynula na tuto nemoc. Dva roky na to, mi chytla nějakou virózu a nemohla chodit, dostala asi pět injekcí, nevím, co to bylo, ale opět jsem jí doléčovala v pyramidě, a za týden byla opět zdravá. Je jí 9 let. 

Dávám Kačenku preventivně do pyramidy, ráda tam chodí a hlavně také pije pyramidální vodu.

Na návštěvu přišla moje kamarádka se svým pejskem jorkšírem jménem Enny. Povídali jsme si, a já jsem si všimla, že pejsek je nějaký divný, byl apatický a pořád spal. Změřila jsem mu energii, byl totálně bez energie. Nabídla jsem kamarádce, že dáme Enny do pyramidy a uvidíme, co se bude dít. Souhlasila, tak jsem jí v pyramidě nechal 15 minut, přeci jenom je to malý pes. Mrzelo mě, že jsem to nenatočila na kameru, to co se dělo po pyramidě byl zázrak.  Pejsek najednou obživnul, začal si hrát, lítat po bytě a byl radostný a spokojený. Kamarádka zírala a nevěřila vlastním očím, bylo to super. Pyramida jí dala tolik energie, kterou potřebovala, aby byla zase veselá a hravá.

Mám i smutný příběh, volala mi paní, že chce pořídit pro svého pejska fenku jorkšíra pyramidu, že jí nic nepomáhá, lékaři to vzdali. Pejsek nejedl a chřadnul, byl smutný a apatický. Hned jsem věděla, že pejsek má problémy s ledvinami, a to mi paní také potvrdila. Bohužel i přesto, že pyramida hodně může pomoci, ale někdy to už prostě nejde. Věděla jsem, že pejsek odejde do zvířecího nebe, nemohla jsem jí to říct, to bych nedokázala, vím jaké to je, mám takové zkušenosti s mojí kočičkou. I teď, co to píšu, tak brečím, měla jsem jí moc ráda, i když je to už 12 let. 

Pyramidu jsem paní poslala a požádala jsem jí, jestli by mi dala vědět, jak se pejskovi po pyramidě daří. Paní mi volala a měla radost, protože byl pejsek veselý a vrtěl ocáskem, což už nedělala dlouhou dobu. Měla jsem radost, ale pořád jsem tušila něco horšího a doufala, že to nepřijde tak brzo. Bohužel mi paní hned druhý den volala, že našla ráno pejska v pelíšku, a byl bez života. Dlouho jsme si ještě povídali, vysvětlila jsem jí, proč pejsek zemřel, to zde nechci rozebírat, ale paní mi dala za pravdu. Pochopila, že jí pejsek zachránil zdraví.

—————

Zpět