Geopatogenní zóny a pocit nepohody..Jak se před nimi doma chránit?

Pokud vás již delší dobu trápí pocit nepohody či vleklé zdravotní potíže, od kterých si ustavičně snažíte pomoct avšak nic dosud nezabralo, možná za tím vězí geopatogenní zóny. Při dlouhodobém vystavení totiž mohou oslabovat imunitní systém člověka a být tak jednou z příčin banálních nemocí, vyčerpání, migrén či špatného spánku.

Geopatogenní zóny představují zemská elektromagnetická pole, která vibrují na abnormálních frekvencí. Naše země přirozeně vibruje na Schumannově rezonanci ( 7.83 Hz ), která spadá do rozpětí mozkových alfy vln člověka, považovaných za nejpříznivější a nejbezpečnější. Geopatogenní zóna vzniká, když je přirozené zemské magnetické pole narušeno negativním vlněním. Vliv vibrací, dokáže na lidskou buňku působit vyloženě destruktivně. Narušovat jej mohou podzemní vody, kanalizace, geologické anomálie jako pokles půdy, oblasti s radioaktivitou, podzemní dráhy, železnice a jiné úkazy vytvořené člověkem. V posledních letech se do souvislosti s geopatogenními zónami přidáva také elektrosmog. Jedná se o nepříznivé vlnění vyzařovaní elektrikou a spotřebiči v našich domácnostech, ale také elektrickými rozvodnami, radiovými a telefonními vysílači, mobily, počítači apod.

Dříve předcházelo výstavbě nového obydlí důkladné prověření energií na pozemku. Na pozemek byla zavedena zvířata a místo, kde se následně uchýlila k odpočinku, bylo považováno za nejpříznivější.

V dnešní době se už na to nebere takový zřetel a lidé si postaví dům přímo na GPZ, aniž by o tom věděli. Naštěstí problém s geopatogeními zónami je řešitelný. Kuželová pyramida geopatogenní zónu tzv. "zatlačí" a nepůsobí negativně na člověka a zvířata.

Pozor na geopatogenní zóny.

Známý žokej Josef Váňa je někdy označován za dostihového boha, ale ne vždy se mu daří tak dobře, jako dnes. Když před lety trénuje koně na svém ranči v Chýši na Karlovarsku, potýká se s nepříjemnými problémy. Jeho svěřenci stonají a chovají se neobvykle. "Byli neklidní, nespali a chodili v boxech stále dokola," popisuje Josef Váňa. Váňovi se ale nakonec daří odhalit příčinu potíží, ranč stojí blízko vrchu Vladař, bývalé sopky, od níž se táhnou geologické zlomy a projevují se tu geopatogenní zóny (oblasti, jež mají zhoubný vliv na zdraví). Situace se zdá neřešitelná. Pak ale zasáhne náhoda a přivede Váňovi do cesty Václava Blažejovského, který navrhne neobvyklé řešení, umístit do stájí velkou kuželovou pyramidu, jež odruší geopatogenní zóny a navíc prospěje zdraví koní. Trenér se nechá přesvědčit, pořídí velkou pyramidu a investice se mu záhy bohatě vyplatí. "Správně zavěšená pyramida dokáže negativní vliv patogenních zón odrušit, takže už s nimi namáme problémy," pochvaluje si Váňa. 

Pyramida však má zřejmě pozitivní vliv i na Váňu, který pod ní pobývá spolu se svými koňmi. "Na mě to tedy funguje na sto procent. Vůbec si nedovedu představit, že bych pyramidy neměl," dodává slavný žokej. Může být zázračná síla pyramid jedním z důvodů, proč Váňa dodnes triumfuje nad mnohem mladšími žokeji a sbírá prestižní ceny?

V čem tkví tajemství magických pyramid? Skrývá se v nich síla?

zdroj: internet, zkrácený článek