Kuželová pyramida 16 cm zlatá čtverečky (doprava"A")

Pyramida je vhodná např. na eliminaci GPZ, na ošetření vody z kohoutku, .-ošetření léků, cigaret, potravin a další.

SKLADEM 5 KUSŮ

200,00 Kč

Praktické využití pyramidální energie

Voda

Život bez vody není možný, voda tvoří 70 % lidského těla. Od jejího dostatku závisí lidský život. Vodu z kohoutku umístíme pod kuželovou pyramidu, vlivem pyramidální energie se mění její molekulární struktura. Při ochutnání takto upravené vody poznáme změnu k lepšímu. Zesílí se i bioenergetická hodnota vody a tato voda pak může zlepšit naše zdraví. Tato voda se zpočátku pije třikrát denně 2 dcl, později můžeme popíjet po celý den. Voda "nabitá" pyramidální energií se nekazí, netvoří se v ní řasy, pyramida působí i antibakteriálně. Na láhev (nejlépe skleněnou) umístíme pyramidu a necháme 24 hodin "nabíjet" pyramidální energií. Tato voda je připravena k dalšímu použití.

UPOZORNĚNÍ: Lidé, kteří mají cukrovku, by měli pyramidální vodu začít pít nejdříve 1 skleničku na den a postupně zvyšovat. Pyramidální voda snižuje cukr v krvi, proto musí lidé s cukrovkou pít pyramidální vodu pozvolna.


Voda je DAR pro život, vitalitu a zdraví.


Voda je zdroj energie, která řídí vše v našem těle. Je to nejlevnější dar přírody dostupný všem, který nám teče doma z kohoutku.

Každý proces, kterým voda prochází její kvalitu snižuje a snižuje jí, i její prosté skladování a distribuce potrubím. Pyramida této vodě vrací kvalitu, chuť a energii.


Psychika

Pravidelný pobyt v pyramidě pomáhá zlepšit naší psychiku, životní problémy se lépe zvládají, zlepšuje se nám zdraví, výrazně posílíme naší imunitu.

Bolesti kloubů

V případě bolestí ramen, kyčlí, kolen může být problém na jiném místě v těle. Je potřeba působit pyramidou nejdříve na celé tělo, aby se zharmonizovaly čakry a energie proudila do všech orgánů. Nejlepší je napoprvé jít pod velkou pyramidu, kde se vaše tělo celé zharmonizuje najednou. Později působit kuželovou pyramidou individuálně na místa, kde máme nějaké zdravotní problémy.

Crohnova nemoc

Pravidelným pitím pyramidální vody a přikládáním kuželové pyramidy na spodní čakry (celé bříško) se její příznaky mohou zlepšit až o 50 až 80 %.

Dna, ostruhy na chodidle

Pyramida příznivě ovlivňuje tyto problémy. Řeší se pyramidální vodou, koupelí, obklady a přímým působením pyramidy. Koupel 1 hodinu.

Žaludek a trávicí potíže

Při těchto problémech je oslabena druhá a třetí čakra. Doporučuje se popíjet pyramidální vodu, která má na funkci vnitřních orgánů pozitivní vliv. Pyramidu vleže položíme na 30 minut na 2 a 3 čakru.

Pleť, akné, ekzém, lupénka

Pokožka je součást orgánů v našem těle. To znamená, není-li něco v pořádku uvnitř, projeví se to na povrchu (pokožce). Popíjíme 3 x 2 dcl denně pyramidální vodu. Postižená místa vlhčíme nebo provádíme koupele a obklady pyramidální vodou. Pobyt v pyramidě je také velmi účinný.

Vlasy, lupy

Po klasickém umytí vlasů šamponem opláchnuté vlasy přelijeme pyramidální vodou. Vodu ohřejeme dle potřeby. Při každém umytí vlasů opakujeme.

Energetizace a konzervace kosmetiky

Uložte všechny své krášlící prostředky, krémy, mastičky, balzámy, oleje, šampony na vlasy, tekutá mýdla, tělová mléka a podobně - prostě všechny kosmetické přípravky pod pyramidu. Nechte 24 hodin působit pyramidální energii, zvýší se tak jejich účinnost a déle vydrží.

Energetizace bylinek a čajů

Vložíme bylinky a čaje pod pyramidu na 24 hodin, dobíjením se zvýší jejich energetická hodnota. Bylinky a čaje můžeme ponechat pod pyramidou i trvale, a vždy si vybereme jen potřebné množství na použití.

Úrazy - popáleniny, řezné rány, odřeniny

Na tyto místa přikládáme gázu namočenou v pyramidální vodě nebo opakovaně provádíme koupel (20 minut). Vlivem pyramidální vodě se rány rychle hojí s minimálním zjizvením a bolest se zmírní.

Kolena

Na kolena si položíme 30 cm velkou pyramidu, ve vodorovné poloze a necháme působit půl hodiny až hodinu. Při pravidelným používáním se nám bolesti kolen zmírní a někdy úplně odezní.

Prostata

Položíme si pyramidu na druhou čakru, spodní část břicha a necháme působit 30 minut každý den, do doby zmírnění nebo odeznění problému.

Karpalní tunely

Vložíme ruce pod kuželovou pyramidu, nejlépe 30 cm v průměru, necháme působit pyramidální energii 30 minut každý den do odeznění bolestí.

Potraviny

Používáme-li pyramidální vodu k vaření, tak zvýrazníme chuť jídel. To platí pro kávu, čaj i ostatní nápoje připravené doma. Tato voda se dříve vaří.

Sušení ovoce

Ekologické sušení ovoce je pod pyramidou ideální. Využívají se nejenom dehydratační vlastnosti pyramidy, ale navíc kromě sušení se udrží vůně, barva a chuť ovoce.

Domácí mazlíčci

Preventivně postupujeme jako u lidí.

Úspěchy sklidila Velká kuželová pyramida v chovu dostihových koní žokeje J. Váni.

Rostliny, kytičky

Řezaná květina ve váze s pyramidální vodou vydrží mnohem déle. Pokud zaléváme květiny pyramidální vodou, odvděčí se nám zdravou kondicí a vzrůstem.

Krvácení dásní a paradentóza

Denní několikeré vyplachování ústní dutiny pyramidální vodou se nám dásně uklidní, případně zhojí.

Mobil

Mobilní telefon vyzařuje elektrosmog, který škodí našemu zdraví stačí, když na mobil položíme malou pyramidu a necháme 24 hodin působit, po této době se mobil přepóluje z negativního na kladné. V případě, že nám mobil spadne, je potřeba očistu opakovat.

Počítač

V dnešní době je počítač velmi užitečný, ale má na náš organizmus negativní vliv. Vysílá do našeho organizmu škodlivý elektrosmog, který po dlouhodobém působení oslabuje naší auru. Malá pyramida před počítačem zamezí působení elektrosmogu na náš organismus.

Televize: televize vyzařuje nezdravý elektrosmog toto záření eliminujeme a zabráníme tím, že trvale umístíme před obrazovku malou pyramidu.

Elektromagnetické záření "GPZ"

Na místo, kde máme geopatogenní zónu, umístíme trvale malou pyramidu.

Doporučené časy využívání pyramidální energie:

DOSPĚLÍ - 30 minut denně

Malé dítě - 15 minut

Prevence

Součástí domácí lékárničky nebo na pracovišti by měla být pyramidální voda. Má schopnost rychle účinkovat při první pomoci a širokém spektru možných úrazů, např. řezné rány, popáleniny, opařeniny, popálení kyselinou. Ošetřovaný úraz se polévá nebo obváže a obvaz se prolívá pyramidální vodou. Bolest se zmírní a zranění se rychleji hojí.


UPOZORNĚNÍ: Výše uvedené informace jsou míněny jako inspirativní pro výzkum a odzkoušení na vlastní kůži a na vlastní zodpovědnost, nejsou míněny jako lékařské rady či léčivé postupy a to i navzdory tomu, že mnohým lidem to podle nich i podle očitých svědků pomohlo.
Současně spolupracujeme s lékařskou péčí.