Příběhy, zkušenosti, recenze

Pyramida pomáhá i našim zvířecím miláčkům

30.06.2016 13:33 

Mám malého pejska schitzu jménem Kačenka. Přestala mi jíst, což u mého psa je neobvyklé, zbaští všechno, co jí proběhne před čumákem, to byl pro mě signál, že se něco děje. Bydlím v Litvínově, ale žádný veterinář nezjistil co jí je, jenom do ní cpali antibiotika. Nakonec mi byl doporučen veterinář v Žatci, okamžitě jsem tam jela, a bylo za 5 minut dvanáct. Doktor jí zjistil zvětšenou slezinu, která musela okamžitě ven, jinak by praskla a pes by uhynul.

Operace dopadla dobře a Kačenka se rychle zotavovala také díky pyramidě, do které jsem jí dávala každý den. Za 8 dní zase běhala a baštila jako dřív. Zpětně jsem se dozvěděla, že její matka uhynula na tuto nemoc. Dva roky na to, mi chytla nějakou virózu a nemohla chodit, dostala asi pět injekcí, nevím, co to bylo, ale opět jsem jí doléčovala v pyramidě, a za týden byla opět zdravá. Je jí 9 let.

Dávám Kačenku preventivně do pyramidy, ráda tam chodí a hlavně také pije pyramidální vodu.

Na návštěvu přišla moje kamarádka se svým pejskem jorkšírem jménem Enny. Povídali jsme si, a já jsem si všimla, že pejsek je nějaký divný, byl apatický a pořád spal. Změřila jsem mu energii, byl totálně bez energie. Nabídla jsem kamarádce, že dáme Enny do pyramidy a uvidíme, co se bude dít. Souhlasila, tak jsem jí v pyramidě nechal 15 minut, přeci jenom je to malý pes. Mrzelo mě, že jsem to nenatočila na kameru, to co se dělo po pyramidě byl zázrak. Pejsek najednou obživnul, začal si hrát, lítat po bytě a byl radostný a spokojený. Kamarádka zírala a nevěřila vlastním očím, bylo to super. Pyramida jí dala tolik energie, kterou potřebovala, aby byla zase veselá a hravá.

Mám i smutný příběh, volala mi paní, že chce pořídit pro svého pejska fenku jorkšíra pyramidu, že jí nic nepomáhá, lékaři to vzdali. Pejsek nejedl a chřadnul, byl smutný a apatický. Hned jsem věděla, že pejsek má problémy s ledvinami, a to mi paní také potvrdila. Bohužel i přesto, že pyramida hodně může pomoci, ale někdy to už prostě nejde. Věděla jsem, že pejsek odejde do zvířecího nebe, nemohla jsem jí to říct, to bych nedokázala, vím jaké to je, mám takové zkušenosti s mojí kočičkou. I teď, co to píšu, tak brečím, měla jsem jí moc ráda, i když je to už 12 let.

Pyramidu jsem paní poslala a požádala jsem jí, jestli by mi dala vědět, jak se pejskovi po pyramidě daří. Paní mi volala a měla radost, protože byl pejsek veselý a vrtěl ocáskem, což už nedělala dlouhou dobu. Měla jsem radost, ale pořád jsem tušila něco horšího a doufala, že to nepřijde tak brzo. Bohužel mi paní hned druhý den volala, že našla ráno pejska v pelíšku, a byl bez života. Dlouho jsme si ještě povídali, vysvětlila jsem jí, proč pejsek zemřel, to zde nechci rozebírat, ale paní mi dala za pravdu. Pochopila, že jí pejsek zachránil zdraví.

Vliv geopatogenních zón na naše zdraví

30.06.2016 12:36

Mám několik příběhů s geopatogenními zónami, které velice ovlivňovaly lidem zdraví a spánek. Mám kamarádku, u které uklízela paní, která jakmile si sedla doma k televizi, tak okamžitě usnula. Napadlo mě, že bude mít pohovku v místě, kde má GPZ, která jí škodí a bere jí energii. Navrhla jsem jí, že zjistím, jestli má v bytě GPZ. Měřením jsem zjistila, že v místě, kde má paní pohovku má i tuto škodlivou zónu, která pokrývá polovinu obývacího pokoje, jinde v bytě jsem tyto zóny nenašla. Odstranit tyto škodlivé zóny umí kuželová pyramidy o průměru 16 cm. Trvale jsem umístila dvě tyto pyramidky na místo, kde se tato zóna vyskytovala a místo bylo opět čisté.

Manžel byl večer překvapený, že u televize už neusínala.

Další zkušenost s GPZ. Moje příbuzná si koupila s manželem nový byt, udělali v něm nákladnou rekonstrukci, a když bylo hotovo a mohli se konečně nastěhovat, tak zjistili, že v ložnici nemohou spát. Její manžel věděl, čemu se věnuji, ale vůbec tomu nevěřil, což chápu, né každý věří. Pokud nemáte žádné osobní zkušenosti s něčím, na co se nedá sáhnout nebo to vidět, tak tomu nevěří. Protože byl nešťastný z toho, že nemůže spát, tak svou ženu požádal, abych k nim přišla a pomohla jim zjistit, proč nemohou spát. Když jsem přišla mezi dveře do ložnice, tak jsem ani nepotřebovala virgule na to, abych změřila, jestli tam jsou nějaké škodlivé energie. Prostě jsem to cítila, někdy virgule ani nepotřebuji, v těchto prostorech kde je GPZ se mi udělá nevolno a prchám pryč. Opět jsem do ložnice umístila dvě 16 cm pyramidky a prostor byl čistý. Manžel byl nesmírně spokojený a spal jako malé mimino. Jak jednoduché.

Další příběhy o GPZ mám spoustu, v podstatě se opakují a dodám, že GPZ narušují spánek. Doporučuji klientům, kteří špatně spí, aby si trvale umístili malou 11 cm nebo 16 cm pyramidku pod postel, pod 4 čakru (oblast prsou). Mám s tím velmi dobré zkušenosti.

Siřičitá voda ve studni, kterou nepil ani dobytek

30.06.2016 11:42

Tato zkušenost není moje, napsala mi jí paní, která má také kuželovou pyramidu. Dělá s pyramidou různé pokusy, a je naprosto spokojená.

Napsala mi, že má kamarádku, která má za domem studnu, v níž je siřičitá voda, takže její koupelna páchne a vodu nepije ani dobytek. Vodu k pití si kupují. Paní jí poradila, jak si má vyrobit malou kuželovou pyramidu a dala jí na 24 hodin na láhev s vodou ze studně. Kamarádka jí po několika dnech volala a říkala, že se stal zázrak. Voda se stala pitnou a její telátko vypilo celý kýbl. Paní si jela vodu ochutnat a opravdu voda byla chutná a průzračná.

Nevolnost z pití kohoutkové vody

30.06.2016 11:27

Mám několik klientů, kteří nemohli pít vodu z kohoutku, po této vodě jim bylo nevolno a měli pocit, jako by měli v žaludku kámen.

Doporučila jsem jim, aby si vodu z kohoutku "nabíjeli" kuželovou pyramidou, že jim slibuji, že tuto vodu budou pít. Nemám žádnou "reklamaci", že by jim pyramidální voda nechutnala. Po této vodě, se cítí velice dobře a nic jiného už nepijí. Pyramidální voda detoxikuje a čistí organizmus.

Psychické problémy

30.06.2016 11:00

Žena středních let mě navštívila, že už neví, co má dělat. Prý špatně spí, je plačtivá a celkově vyčerpaná a neví jak dál. Vím, že pyramida umí zlepšit psychiku, celkově tělo zharmonizuje a dodá chybějící energii, která ve většině případu chybí lidem s psychickými problémy. Všechny nemoci se většinou odvíjí od špatné psychiky. Vím to, taky jsem si tím prošla, dnes se dovedu dívat na věci úplně z jiného pohledu než dříve, také vím, proč se mi děje nebo se mi dělo a hledám příčinu, kterou následně řeším. Trochu jsem odbočila, vrátím se k této ženě, kterou jsem uložila na 30 minut do pyramidy, pustila příjemnou meditační hudbu a nechala jí odpočívat.

Po této terapii mi žena řekla, že to bylo příjemné ale nic víc. Druhý den mi došla od této paní SMS, kde mi napsala upřímné poděkování, a že je moc ráda, že mě poznala. Prý ráno šla po ulici a najednou cítila, že se něco změnilo, nechápala, co to bylo, ale začala se cítit naprosto skvěle, což prý tento pocit nepamatuje dlouhou dobu. Přesto, že se od této doby cítila velice dobře, přesto ke mně stále pravidelně docházela ještě asi 3 měsíce jednou týdně. Vždy doporučuji terapii v pyramidě preventivně, tím se můžeme vyhnout i případným zdravotním problémům v budoucnu.

Crohnova nemoc

29.06.2016 21:41

Mladý muž asi 21 let, který ke mně přišel, vypadal velice vyčerpaný, hubený a celkově působil velice špatně. Měl bolesti břicha, byl velice unaven. Byla s ním i jeho matka, která říkala, že už mají domluvený termín na operaci střev. Synovi se na operaci moc nechtělo, ale protože mu bylo pořád špatně, tak si nakonec nechal udělat veškerá vyšetření, a asi za 14 dní měl operaci podstoupit.

Mladíka jsem dala do pyramidy na 30 minut. Doporučila jsem mu, aby si vyráběl kuželovou pyramidou vodu, kterou by měl pít. Měl se mi druhý den ozvat, abych věděla, jak se mu daří. Mladík se neozval ani po týdnu, zavolala jsem jeho matce a zeptala, proč se mi syn neozval. Matka byla na mě trochu naštvaná, protože druhý den co u mě byli, tak ráno syn vstal a řekl matce, že na žádnou operaci nepůjde, že je mu dobře. Od té doby jsem ho již neviděla. Zjistila jsem od mé známé, která se s rodinou chlapce stýká, že se začal přibírat na váze a dokonce začal chodit do posilovny a nemá žádné bolestia a že se cítí dobře. Co na to říct, byla jsem ráda, že mu je dobře a že se vyhnul tak náročné operaci, podotýkám, že byl u mě v pyramidě pouze jednou. Vím, že je tato nemoc nevyléčitelná, mě stačilo, že se mladíkovi ulevilo, a že nemusel jít na operaci. Jsou to již dva roky.

Bolesti zad

29.06.2016 13:57

Mladá žena ke mně přišla s velkou bolestí zad. Léčila se delší dobu pomocí injekcí proti bolesti a chodila na rehabilitace, ani po této léčbě bolesti neustoupily.

Doporučila jí ke mně moje klientka, které jsem pomohla. Mladá žena tomu sice moc nevěřila, ale bolesti byly tak nesnesitelné, že ke mně nakonec přišla.

Mám velkou klasickou pyramidu hranatou, kde je lůžko, kam klienty ukládám. Uložila jsem ženu na 30 minut do pyramidy, dala jí k poslechu meditační hudbu, aby se uvolnila. Pyramidální energie umí vyhledat na těle místa zasažené nemocí, a tam začne vysílat frekvence zdravého organismu. Po 30 ti minutách v pyramidě mladé ženě bolest ustoupila. Úsměv na tváři mluvil za vše, řekla, že kdyby to nezažila na vlastní kůži, tak by tomu nevěřila. Toto byl malý zázrak, který dokazuje, že je něco mezi nebem a zemí.

Zkušenosti klientů s pyramidami


DOBRÝ DEN PANI ZÁHORKOVÁ, CHCI VÁM OPĚT PODĚKOVAT ZA NĚCO TAK ÚŽASNÉHO,JAKO JSOU VAŠE PYRAMIDY. PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ JAK VÁM, TAK PANU BLAŽEJOVSKÉMU, KTERÝ SE S POLEČNĚ S VÁMI PODÍLÍ NA VÝROBĚ PYRAMID A PRÁCI S NIMI. ZKUTEČNĚ SE JEDNÁ O LÁSKY PLNOU ENERGII, KTERÁ JE PLNÁ POKOJE A HARMONIE. VYZKOUŠEL JSEM TOHO UŽ NA SOBĚ HODNĚ! OD TIBECKÝCH MÍS, RŮZNÝCH MEDITAČNÍCH TECHNIK A DECHOVÝCH CVIČENI A MNOHO JINÉHO A MOHU VÁM ŘÍCI, ŽE NIC Z TOHO NEMĚLO TAKOVÝ USPĚCH, JAKO VAŠE PYRAMIDY. MÁM JE NESČETNĚKRÁT VYZKOUŠENÉ NA SOBĚ, VŽDY S POZITIVNÍM VÝSLEDKEM. TI CO NEVĚŘILI, TAK DNES S OBLIBOU POUŽÍVAJÍ VAŠE PYRAMIDY NA SVÉ NEDUHY. BOLESTI HLAVY, MIGRÉNY, ČI BOLESTI ZAD OPRAVDU MIZÍ. TAKÉ JSEM RÁD, ŽE TYHLE ALTERNATIVNÍ ZPŮSOBY SE ČÍM DÁL VÍCE DOSTAVAJÍ MEZI LIDI. JAK JSEM SE TEPRVE NEDÁVNO DOZVĚDĚL OD MÉ ZNÁMÉ, KTERÁ JE PO OPERACI KOLENE, TAK PYRAMIDY SE POMALIČKU DOSTÁVAJÍ I NA TAKOVÁ MÍSTA, JAKO JSOU NEMOCNIČNÍ ZAHRADY, KDE PACIENTI REGENERUJI V PYRAMIDĚ, KDE SE JIM ÚDAJNĚ MAJÍ LÉPE HOJIT RÁNY. TOHLE ZATÍM VYZKOUŠENÉ NEMÁM, ALE VĚŘÍM, ŽE POKUD SE TAK DĚJE, TAK K TOMU MAJÍ DŮVOD, PROČ TAKOVOU PYRAMIDU POSTAVIT PŘÍMO V AREÁLU NEMOCNICE. DO BUDOUCNA PLÁNUJI UDĚLAT JEŠTĚ PÁR POKUSŮ S PYRAMIDAMI A URČITĚ SE BRZY S VÁMI PODĚLÍM O DALŠÍ ZKUŠENOSTI A MÉ POZNATKY. S PŘÁNÍM HEZKÉHO DNE PŘEJE,

ČERNOTA MARTIN


DOBRÝ DEN, PANÍ ZÁHORKOVÁ, PÍŠU VÁM SE SLZAMI V OČÍCH NEBO NAŠEMU KRÁLÍČKOVI SE ULEVILO!!! VAŠE PYRAMIDY OPRAVDU FUNGUJÍ!!! JEŠTĚ PŘED DVĚMA DNY JSEM BYL NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠ A KDYŽ JSEM PŘIŠEL S BALÍKEM, KDE BYLA PYRAMIDA, TAK JSEM JI NESTAČIL ANI ROZBALIT A UŽ JSEM SE SETKAL S VELKOU KRITIKOU V MÉM OKOLI. SAMOZŘEJMĚ MI NIKDO NEVĚŘIL A VŠICHNI KROUTILI NADE MNOU HLAVOU. JE TO TEPRVE VČERA, KDY JSEM UMÍSTIL KUŽEL NA KLEC A NEVĚŘILI JSME NAŠIM OČÍM. KRÁLÍČEK SE UVELEBIL HNED POD PYRAMIDOU A CO NÁSLEDOVALO MĚ PŘESVĚDČILO, ŽE TO FUNGUJE, ŽE SE NĚCO MUSÍ DÍT POD KUŽELEM. POKAŽDÉ, KDY JSEM UMÍSTIL PYRAMIDU NA JINOU STRANU KLECE, TAK KRÁLÍČEK SE DOPLAZIL, PROTOŽE NEUDRŽÍ POŘÁDNĚ ROVNOVÁHU TĚLA OPĚT NA MÍSTO, KDE NAD NÍM BYLA UMÍSTĚNA PYRAMIDA!!! TOHLE SE ZOPAKOVALO ASI 7X A VŽDY SE STEJNÝM VÝSLEDKEM. AŤ JI PŘEMÍSTÍME KAMKOLIV NA SAMÉM VRCHU KLECE, TAK POKAŽDÉ SI OPĚT LEHNE POD NÍ, NESKUTEČNÉ. JINAK JE TO ZATÍM DRUHÝ DEN, KDY JE KUŽEL UMÍSTĚN NA KLECI, TAK JE TO JEŠTĚ KRÁTKÁ DOBA, ALE UŽ VĚŘÍM, ŽE PYRAMIDY POMÁHAJÍ JAK ČLOVĚKU, TAK ZVÍŘATŮM I ROSTLINÁM. BUDE TO BOŽSKÁ, BOŽÍ ENERGIE, KTERÁ JE TADY PRO NÁS A ZÁLEŽI JEN NA NÁS, JESTLI JI VYUŽIJEME K NAŠEMU DOBRU. A ABY TO NEBYLO MALO, TAK JSEM VYZKOUŠEL MALOU PYRAMIDKU O PRŮMĚRU 10 CM A OPĚT ŠOK. MÁM DLOUHODOBÉ PROBLÉMY S ÚZKOSTMI, NA KTERÉ BERU I LÉKY, ALE VZHLEDEM K TOMU, ŽE JE BERU DLOUHOU DOBU, TAK UŽ TÉMĚŘ NEÚČINKUJÍ. MÁM VELKÉ PROBLÉMY SE 3.ČAKROU. MÁM TUHLE ČAKRU DOSTI ZABLOKOVANOU A PŘESNĚ ODTUD MI VZNIKÁ ÚZKOST. PŘILOŽIL JSEM TEDY MALOU PYRAMIDU NA 3.ČAKRU A SVĚTE DIV SE, DO 10.MINUT BYLO PO ÚZKOSTI. NORMÁLNĚ I PŮL DNE TRPÍM ÚZKOSTMI, A TAK PRO MĚ BYLO PŘEKVAPENÍ, KDYŽ VŠE ODEZNĚLO ZA TAK KRÁTKOU DOBU. PO PŘIBLIŽNĚ 30-40.MINUTÁCH JSEM JASNĚ CÍTIL NAPROSTO BLAŽENÝ POCIT KLIDU, NAPROSTÉ VYROVNANOSTI, HARMONIE. TENHLE POCIT OBČAS ZAŽÍVÁM PŘI HLUBOKÉ MEDITACI, ALE JÁ TENTOKRÁT NEMEDITOVAL, JEN JSEM NECHAL PŮSOBIT PYRAMIDU NA MÉM TĚLE. A DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO, JSEM SI SEHNAL KYVADLO Z RŮŽENÍNU, PODOTÝKÁM, ŽE JSEM NIKDY S KYVADLEM NEPRACOVAL, A K MÉMU ÚDIVU, KDYŽ JSEM ŠEL S KYVADLEM NA VRŠEK PYRAMIDY, TAK SE KYVADLO DALO SAMO DO POHYBU. ZOPAKOVAL JSEM TO NĚKOLIKRÁT A VŽDY SE STEJNÝM VÝSLEDKEM. DO BUDOUCNA BUDU UVAŽOVAT O VĚTŠÍ PYRAMIDĚ, KTEROU BYCH SAMOZREJMĚ KOUPIL JEN OD VÁS. PROZATÍM NECHÁM ÚPLNĚ SE PROJEVIT TYHLE DVĚ PYRAMIDY, KTERÉ MÁM. TAKÉ MNĚ HODNĚ PŘITAHUJÍ KLASICKÉ PYRAMIDY, ALE VÍM, ŽE UŽ SE S NIMI ŠPATNĚ MANIPULUJE NEBO SE MUSI NASTAVOVAT PODLE SVĚTOVÝCH STRAN. MĚJTE SE HEZKY A KRASNÝ A POKLIDNÝ VÍKEND, PLNÝ KLIDU, LÁSKY A POHODY, PŘEJE 

ČERNOTA MARTIN.

Dobrý den paní Záhorková,

S pyramidami od Vás má velmi dobré zkušenosti. Mám v Ústí nad Labem a Libochovicích dvě provozovny na masáže a alternativní medicínu a v jedné používám velkou pyramidu na především psychicky unavené zákazníky, případně po léčbě karcinomu. Ve druhé provozovně v Libochovicích je velmi tvrdá voda a tam používám pyramidu menší na pyramidální vodu kterou také nabízím klientům a mám velmi dobrou odezvu. Příklad paní 89 let, měla velké bolesti bederní páteře, pravidelně ke mně chodila na akupunkturu a pokaždé pila pyramidální vodu. Po 10 sezeních je už bez bolestí, vysadila léky na bolest, začala sama bez pomoci chodit a rodina si pochvalovala že babička už i sama zase ráda vaří a stará se o zahradu. Její vnučka se mi svěřila, že po každé když u mne vypije pyramidální vodu tak vyloženě ožije, vrátí se jí barva do obličeje a celá se rozzáří...

Doma si odrušuji pyramidami TV a mobilní telefon a také plánuji na zahradu postavit velkou pyramidu ze dřeva pro celou moji rodinu.


29 leden v 16:57Tehdy mi bylo strašně špatně jak fyzicky tak psychicky ... rakovinu se nepodařilo zdolat chemoterapii, mé tělo ji odmítlo ... začala jsem využívat pyramidy - jednu na sezení pod ní ... další na úpravu vody ... další pro zachycení negativního záření od PC, mobilu, TV, radia ... na snížení škodlivin z léků a potravin ...
Blanka Kresanová 


29 leden v 17:02Využívala jsem také akupunkturu prováděnou lékařem, který uměl i čínskou medicínu ... někdy v dubnu jsme domů přivezli pyramidy a v polvině června jsem se natolik zklidnila a získala tolik síly, že jsem dokázala držet speciální dietu a pomocí diety a pyramid jsem mohla úplně odhodit dost léků od psychiatričky ... to byl neuvěřitelný pokrok a pak už jsem díky srovnané psychice lépe zvládala všechny potíže související se špatným zdravotním stavem ...
Blanka Kresanová 


29 leden v 17:12Díky paní Soně a díky akupunktuře od jednoho lékaře jsem zvládla velice těžké období a dočkala se doslova zázraku .... to už je jiný příběh, měla jsem opět štěstí na lidi kolem sebe a díky jednomu člověku jsem z toho všeho venku, dostala jsem neobyčejný ohromný dar k Vánocům od Ježíška .:D ... nebýt paní Soni, pyramid, mé kamarádky a mého muže, tak už bych tyto řádky ani nenapsala ... před návštěvou u paní Soni jsem s těží napsala pár vět své psychiatričce a to mi trvalo třeba půl dne - nešlo mluvit, číst ani psát - byla jsem troska ...
Blanka Kresanová 


22. říjen v 10:59 Záhorková Soňo, já děkuji moc tobě ... je až neuvěřitelné kolik důležitých vět, které jsi se mi snažila předat si pamatuji a i přes počáteční nedůvěru jsem se začala tvými radami řídít ... a ono to funguje, přesně tak jak jsi mi to říkala ... Když jsem u tebe byla můj stav byl šílený a ty jsi byla velice důležitý odrazový můstek. Odstřelilo mne to z bahna ven, chvilku to ještě trvalo, ale byl to zásadní krok. Ještě, že tě poznala má kamarádka Dáša , které jsi také moc pomohla
Blanka Kresanová 


29 leden v 17:08 Ty pyramidy a hlavně setkání s paní Soňou bylo pro mne hodně zásadní ... paní Soňa mi dala velice cenné rady , které jsem postupně využívala, nejdřív jsem to dělala špatně, ale moje šikovnější kamarádka mne vždy opravila ... rozhodujicí byla víra v uzdravení ... paní Soňa mi řekla ať si denně představuji, jak jsem zdravá a co vše dělám jako zdravý člověk, ta představa byla pro mne skoro neuchopitelná, nevěřila jsem tak úplně , ale denně jsem si představovala, že chodím bez bolestí - a po roce se to vyplnilo ... pak se sice rozjela rakovina, ale stále jsem věřila, že vše zvládnu - ta víra mi doslova zachránila život ...

Blanka Křesadlová

Dobrý den, byla jsem v Bílině na Vaší přednášce v knihovně. Nechala jsem se proměřit a poté jsem byla pod pyramidou. Bylo mi krásně, nic mě nebolelo a psychika byla v harmonii. Nic ovšem netrvá věčně. Zakoupila jsem si pyramidu, pravidelně piji pyramidovou vodu a přikládám pyramidu na své tělo. Je před Vánoci, v práci jsem po hektickém vypětí a neduhy se hlásí. Ráda bych se k Vám objednala na sezení ve velké pyramidě a zharmonizování. Píši v předstihu, dneska zavolám. Hezký den.

Ing. Petra Majerová

Krásný den přeji,
dnes mi došel balík s pyramidami. Moc děkuji, jsou už napohled nádherné, už se těším na léčení pod nimi.
Paní Záhorková, asi jste mi omylem přibalila ještě navíc pyramidu o průměru 16cm a pyramidku o průměru 10cm.
Posílat zpět Vám je nebudu, u nás se upotřebí (mám churavé rodiče) a tak prosím, napište mi číslo účtu a já Vám přepošlu platbu 150,-Kč.
Ještě jednou děkuji,
mějte požehnané jarní dny
s úctou
Gabriela Holčáková
Holešov

Dobrý den paní Gombárová,
úkolem pyramid je dodat organismu energii, tělo tuto energii přijme a energie má svou vlastní inteligenci a začne působit tam, kde to považuje za nejdůležitější. Napsat Vám na jaké nemoci má pyramida vliv by bylo ode mě nezodpovědné, každý člověk je jiný a každý člověk na pyramidální energii reaguje jinak. Pyramidy jsou už aktivované a můžete ihned s nimi pracovat. Klientům říkám, aby s pyramidou zacházeli tak, jako kdyby byli ze skla, to znamená tak, aby Vám neupadla, sklo se po pádu rozbije a energie v pyramidě by mohla po velkém pádu přestat působit. Musela by jste s pyramidou hodně bouchnout, aby přestala fungovat, proto Vám pan Blažejovský říká jak si pyramidu znovu aktivovat kdyby Vám upadla. Balík posílám na dobírku, křehce, aby s balíkem zacházeli opatrně a balík i pojistím. Kdyby Vám došel balík viditelně poškozen, tak ho nepřijímejte a pošta škodu uhradí. Zatím se to nestalo.
Pokud budete moje pyramidky objednávat, tak mi napište adresu a telefon.
Přeji hezký den. Záhorková

Blanka Kresanová
29 leden v 16:54 Mám doma různé pyramidy od paní Soni, asi 3 roky ... díky mojí kamarádce , která mne k paní dovedla ... moc jsem tomu nevěřila, ale má kamarádka mi volala a slyšela jsem vždy jak je jí hodně špatně - pak volala třeba za 2 hodiny, už byla veselá a v pohodě a s nadšením vyprávěla jak jí pomohla pyramida ... paní Soňa má doma jednu velkou pyramidu, pod kterou se dá i lehnout ... po návštěvě u paní Soni jsme jeli s plným autem pyramid domů ...


Dobry večer pani Soňo, vsimla jsem si na fotkach, že máte zavěšenou pyramidu pod kterou sedáte, kdo Vám dělal stojan nebo to máte od lampy. Děkuji za tip. Vodu piji a pyramidy uživám a začinám citit od počátku změnu hlavně pročisťováni i ústup bolesti nohy, i trochu lépe začínám spát. Mám již několik let problémy ze spanim.

S pozdravem Taťána Kartal